AOF

‘Yeşilin Başkenti’ Geleceğe nefes ol, Hediye al projesi nedir?

  • Ankara
  • 12 Ekim 2021
  • 41 KEZ OKUNDU
‘Yeşilin Başkenti’ Geleceğe nefes ol, Hediye al projesi nedir?

Ankara’nın öncelikli olarak belirlenmiş 5 ayrı bölgesinde, güzide değerlerimiz adına ve anısına 50.000’den fazla ağaç dikimi hedeflenmektedir.

Yeşilin Başkenti Projesi Nedir?

Hakkında Bilgi: Yerli üreticiye destek, geleceğe nefes ve Atatürk’ün Başkenti’ne yaşam olduğunuzun belgesi hem size hem de sevdiklerinize her an bir tık kadar yakın olacak..

ANFA koordinasyonunda dikimi yapılacak olan ağaçlar 100-200 cm aralığında olup; sipariş aşamasında YAPRAKLI (Akasya, At Kestanesi, Huş Ağacı, Meşe) ve iki farklı boy seçeneğiyle İBRELİ (Karaçam, Ladin, Meşe, Sedir, Selvi) olmak üzere 3 farklı tipte ağaç türü seçimi mümkündür.

Siz değerli destekçilerimiz tarafından satın alınan ağaçların dikimleri yapıldıktan sonra konum bilgileriyle birlikte ayrıca bilgilendirilecek ve istediğiniz zaman ağaçlarınızı ziyaret edip görebileceksiniz.

Yaşam Paketi Seçimi Nedir?

Yaşam Paketi Seçimi; Sipariş formumuz üzerinden öncelikli olarak adına / anısına dikim yapılmasını istediğiniz kişi ve alan seçimini yapmalısınız. Yapacağınız seçim sonrası dikime uygun ağaç tipleri listelenecektir.

Ağaç Tipleri

YAPRAKLI Ağaçlar: Akasya, At Kestanesi, Huş, Meşe;

İBRELİ Ağaçlar: Karaçam, Ladin, Meşe, Sedir, Selvi Türlerinde Olup Seçilen Bölgeye Ve Konuma Uygun Olanın Dikimi Yapılacaktır.

Ağaç tipi seçiminizden sonra, TC Kimlik onayınız için gerekli bilgileri girmeniz ve satın alacağınız yaşam paketi adedini seçmeniz ya da belirlemeniz istenecektir.

Bu aşamadan sonra satın alma işlemini kendi adınıza gerçekleştirebileceğiniz gibi, herhangi bir tanıdğınız ya da yakınınız adına da hediye yaşam paketi alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye Gönderme Opsiyonu Nedir?

Hediye Gönderme Opsiyonu; “Başkası Adına Hediye Al” opsiyonunu seçmeniz durumunda, satın alacağınız yaşam paketlerinin adına hediye edileceği kişinin Ad ve Soyadı yanında GSM No ve E-Posta irtibat bilgilerini girmeniz istenecektir.

Böylelikle, ilgili siparişinizin ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra hem size, hem de hediye ettiğiniz kişinin cep telefonuna SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi yaptığınız işlem hakkında bilgilendirilecektir.

Online Teşekkür Sertifikası Nedir?

Online Teşekkür Sertifikası; Yapacağınız her satın alma işlemi sonrası sistemimiz tarafından size veya hediye ettiğiniz kişiye özel bir “Teşekkür Sertifikası” oluşturulacaktır.

İlgilli sertifikaya ödeme sonrası onay ekranından direkt ulaşabileceğiniz gibi, cep telefonunuza yollanacak SMS içeriğinde de gene size özel erişim adresi ayrıca verilecektir.

Hediye ettiğiniz kişiye de SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi adına oluşturulmuş olan sertifikanın erişim bilgileri iletilecektir.

 


 

T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

ANFA İletişim telefon no ve adres bilgileri nedir?

Projemizle ilgili sorularınız, talepleriniz ve detaylı bilgi almak için aşağıda belirtimiş olduğumuz iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

“Anfa Altınpark İşletmeleri”

Adres: Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No: 142/6 06160 Aydınlıkevler Altındağ / Ankara

ANFA Genel Müdürlük Telefonu:

+90 312 596 9000

e-mail posta adresi:

info@yesilinbaskenti.com

yesilinbaskenti@anfa.com.tr

Haritalı Yol Tarifi:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ