AOF

Samsun Fanta Festivali 2022 FantaFest ne zaman nerede yapılacak?

AOF

Yazarın şu ana kadar yazılmış 775 makalesi bulunuyor.

Ankara’da 18 Ağustos’ta başlayacak olan festival, yaklaşık bir ay boyunca Samsun’dan Antalya’ya, İzmir’den Şanlıurfa’ya toplam 10 şehirde etkinlik gerçekleştirecek.

Samsun FantaFest yeniden müzikseverlerle buluşuyor

18 Ağustos’ta Ankara’da başlayacak olan #müzikfestivali  Fantafestival’de Edis ve Gazapizm ile gençler yazın keyfini doyasıya çıkartacak.

“Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali”

Coca-Cola Summer Festivali, #FantaFest, müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. #Fanta Festivali, bu yaz kaldığı yerden devam ediyor.

“Türkiye’nin en büyük gezici #müzik festivali” Fanta Fest, bu yıl 18 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında 10 ilde gerçekleşecek.

Fanta Gençlik Festivali, “FantaFest 2022” Adana, Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Bursa, Antalya ne zaman başlayacak?

Ankara’da 18 Ağustos’ta başlayacak olan festival, yaklaşık bir ay boyunca Samsun’dan Antalya’ya, İzmir’den Şanlıurfa’ya toplam 10 şehirde etkinlik gerçekleştirecek.

Fanta Fest, hangi ilde ne zaman yapılacak? Samsun’da Fanta Gençlik Festivali konser tarihi ve yeri:

» 21 Ağustos’ta Samsun’da, Batıpark’da  düzenlenecek..

Festival alanında sizi gün boyunca çeşitli etkinlikler ve oyunlar bekliyor olacak.

Festival alanında yiyecek içecek stantları, çeşitli oyun aktiviteleri ve doya doya müziğin tadını çıkaracaksınız.

Edis ile Gazapizm festival sahnesinde şarkılarını seslendirecek.

Mobil İnternet Paketi:

Mobil İnternet paketi hediyeleri 100 MB, 250 MB veya 500 MB olarak kullanılabilir. 100 MB 150 Fanta Puan, 250 MB 200 Fanta Puan, 500 MB 400 Fanta Puan’a karşılık gelmektedir. Mobil Internet paketleri Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörleri için geçerlidir.

1000 Fanta Puan topladığınızda 1 adet Fanta Fest konser bileti alabilirsiniz. Biletiniz Daha Cüzdan’ınızda QR kod olarak oluşacak, bunu telefonunuza ndirerek konserlere giriş yapabilirsiniz. Basılı bir bilete ihtiyacınız olmayacak.

Konsere katılacağınız şehir bilgisini, Daha Daha üzerinden bileti oluştururken seçmeniz gerekiyor. Konser biletinizi yalnızca seçilen şehirdeki konserde kullanılabilirsiniz.

www.dahadaha.com

www.coca-cola.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ