AOF

Metro Turizm Aşti İletişim Ankara Otogarı Telefon Numarası

ADRES
Beştepe Mahallesi, Mevlana Bulvarı No: 82 06560 Söğütözü Yenimahalle Ankara Türkiye
FAKS
İstanbul: 0212 658 0818 / 658 11 56
WEBSİTE
www.metroturizm.com.tr
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara İli Şehirlerarası Otobüs Terminali İşletmesi Metro Turizm Ankara Aşti Otogarı Otobüs Bilet Rezervasyon Telefon Numaraları

Metro Turizm Aşti Ankara İletişim Telefonu

Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Tic. A.Ş. Kara yolu taşıma şirketi Metro Turizm’in filosunda 495’i kendi öz malı olmak üzere toplamda 1221 otobüs bulunmaktadır.

Metro Turizm genç bir araç filosunu sahip olup, otobüslerin yaş ortalaması 3’tür. Bağlı bulunduğu Metro Holding’in güçlü sermayesi ve etkin organizasyon yapısının yanı sıra Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 79 ilde toplam 1.000’den fazla aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında önemli bir üstünlüğe sahiptir.

Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti sefer bilgileri

Günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirip, yılda ortalama 19.000.000 yolcu taşımaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

“Aklınızda Neresi Varsa Oraya Metro Turizm Var”

Metro Turizm Ankara Otogarı İletişim Aşti Telefon Numarası

Tüm İller İletişim Şikayet Takip Servisi

7/24 Çağrı Merkezi Hattı: 0850 222 34 55

Genel Merkez: Büyük İstanbul Otogarı B4 Geçiş Bloğu Kat: 3 Bayrampaşa / İstanbul Türkiye

Aşti’deki otobüs şirketleri yazıhane irtibat telefonu online otobüs bileti, otobüs firması, otobüs biletifiyatları, otobüs saatleri öğren, otobüs rezervasyonu şehirlerarası otobüsler, Metro Turizm Ankara Seyahat Turizm Acentası Aşti otobüs terminalinde online otobüs rehberi, peron otobüs hareket saatleri telefon numarası bilgileri verilmiştir. astiotobusfirmalari.com Kazasız – Belasız Hayırlı yolculuklar diler.

Ankara AŞTi Otogarı’nın Telefonu İletişim Bilgileri

Yeni Ankara Otogarı Ankara’nın şehirlerarası Otobüs Terminali işletmesi otobüs firmaları telefonnumaraları, otobüs firmaları iletişim bilgileri AŞTi’den kalkan Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Tic. A.Ş. Acentası yolcu otobüsü seferleri sorgulamak için müşteri çağrı merkezi iletişim tel nosu turizm seyahat firması yazıhane irtibat kalkış peron no bilgileri..

Metro Passenger Card Nedir?

“Metro Passenger Card” Metro Turizm’in yolcularına sunduğu ve bilet satış fiyatı üzerinden indirim sağladığı gibi aynı zamanda yolculuklarından puan biriktirmelerini sağlayan bir seyahat programıdır. Passenger Card üyesi olan yolcular, hem anında indirim kazanabilir, hem de her seyahati sonrasında puan biriktirerek ücretsiz seyahat edebilir.

Metro Turizm Aşti İletişim Ankara Otogarı Telefon Numarası

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ