AOF

İzmir’in Kurtuluşu Tarkan’ın konseri ne zaman nerede yapılacak?

İzmir’in Kurtuluşu Tarkan’ın konseri ne zaman nerede yapılacak?

9 Eylül’de İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde İzmirliler muhteşem bir Tarkan konseriyle buluşacak.

9 Eylül Tarkan İzmir konseri ne zaman nerede saat kaçta yapılacak?

Tarkan İzmir’e ne zaman gelecek? Megastar #Tarkan Tevetoğlu, 9 Eylül Cuma günü İzmir’in Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında #Gündoğdu Meydanı’nda konser verecek.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı ikinci birleşimi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde (AASSM) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yönetiminde yapıldı.

Ünlü sanatçı Tarkan, 9 Eylül’de İzmir Gündoğdu Meydanı’nda konser verecek.

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde İzmirliler muhteşem bir Tarkan konseriyle buluşacak.

Canlı İzle!

İzmir’in kurtuluşunun yüzüncü yılı kutlamaları hakkında bilgi veren Başkan Tunç Soyer, “Çok şükür bu bize nasip oldu. Gelecek kuşaklara Cumhuriyetin ve kurtuluşun ikinci yüzyılını devrederken bunu en güçlü şekilde tanıtmak, kutlamak ve bu coşkuyu tüm kente yaymak istiyoruz” dedi.

Kutlama programı ile ilgili çalışmaların tamamlandığını belirten Başkan Tunç Soyer, “Çok sayıda etkinlik var. En önemlilerinden biri Dereçine’den başlayacak.

Ordumuzun yüz sene önce geçtiği güzergahı yürüyerek kat edeceğiz. O akşam Haluk Levent konseriyle coşkulu kutlama yapmayı hedefliyoruz. Yüz yıl önce yaşanan heyecanı bugüne taşımak arzusundayız.

Çocuklarımıza, gelecek kuşaklara da bunu aktarmak istiyoruz.

İkinci büyük organizasyonumuz #9Eylül günü olacak. 9 Eylül’de Gündoğdu Meydanı’nda olağanüstü büyük bir görsel şölen hazırlıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en görkemli ve büyük organizasyonu olacağı iddiasındayız.

İzmir’in 100 yılını nasıl kutladığının filmini İzmirliye hediye edeceğiz. Aynı gece de öncesinde İzmir Valiliğimiz ile birlikte hava gösterileri yapacağız.

Cumhuriyet Meydanı’na yakın noktada ise Megastar Tarkan konser verecek. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp, Alsancak Limana kadar uzanan bütün sahilde olağanüstü bir gün ve gece yaşayacağız” diye konuştu.

Çok heyecanlı olduklarını söyleyen Başkan Soyer;

“10 Eylül Mustafa Kemal Atatürk’ün İzmir’e gelişinin yıl dönümüdür. Bundan sonra İzmir’de hem 9 Eylül’ü hem 10 Eylül’ü birlikte kutlamak gerektiğini düşünüyoruz. 10 Eylül akşamında İzmir türkü ve şarkılarını seslendiren 11 sanatçı Prag Senfoni Orkestrası ile kayıtlarını yaptılar. Sahne alacaklar.

10 Eylül’de de olağanüstü bir konser İzmirlileri bekliyor. Büyük bir heyecan ve itinayla bütün organizasyonları İzmirlilere, gençlerimize, çocuklarımıza hediye etmek istiyoruz. Mutlaka çoluk çocuk bütün ailenizle orada olun, tarihsel bir ana tanıklık edeceğiz” dedi.

Tarkan, İzmir’de konsere çıkacağı yerin konumunu sosyal medyadan paylaşarak, “Sevgili İzmir 9 Eylül’de burada buluşuyor muyuz?” diye yazdı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de Tarkan’ın Instagram paylaşımını alıntılayarak, “Heyecanla bekliyoruz” dedi.

9 Eylül 2022 tarihinde akşam saat 20:00’de gerçekleşecek olan konser, #ücretsiz olacak. Türkiye’nin Megastarı #Tarkan, bu özel ve anlamlı günde İzmirlilere harika bir şölen yaşatacak. Birbirinden güzel Tarkan şarkılarını dinleyebileceğiniz bu konseri kaçırmayın!

Megastar Tarkan konseri yeni yeri Gündoğdu Meydanı!

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü olan 9 Eylül (yarın) tarihinde, Kordonboyu’nda Tarkan’ın vereceği konser öncesi kurulan sahnedeki dev platform dün akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen sebepten dolayı çöktü.

İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl dönümü nedeniyle 9 Eylül’de Tarkan’ın vereceği konser için yeni yer belli oldu.

İzmir’in 9 Eylül’de düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılı kutlama programı kapsamında megastar Tarkan’ın sahne vereceği platformda dün gece saatlerinde çökme meydana geldi.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Tarkan, yeni konser alanını duyurarak, “Nazarımız da çıktığına göre İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz” dedi.

Tarkan, sevenleriyle Gündoğdu Meydanı’nda buluşacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Twitter sayfasından paylaşım yapan Tarkan, “Güzel İzmir, yarın akşam Gündoğdu Meydanı’na hepinizi bekliyorum. Nazarımız da çıktığına göre İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ