AOF

Ankara’da müzikli yaz akşamları konserleri etkinlikleri ücretsiz!

AOF

Yazarın şu ana kadar yazılmış 775 makalesi bulunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkenti sanat ve kültürün de başkenti yapmak için yaz-kış ev sahipliği yaptığı etkinlikleri aralıksız sürdürüyor.

Başkentte müzikli yaz akşamları başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentlileri yaz aylarında uzun süredir hasret kaldığı kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam edecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkenti sanat ve kültürün de başkenti yapmak için yaz-kış ev sahipliği yaptığı etkinlikleri aralıksız sürdürüyor.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, yaz boyunca merkez ve çevre ilçelerde dopdolu bir dizi konser etkinliğini ücretsiz olarak Başkentlilerle buluşturacak.

ÜNLÜ SANATÇILAR YAZ AKŞAMLARINDA BAŞKENTLİLERLE BULUŞACAK

ABB, Başkentlilerin kültür ve sanat dolu bir yaz geçirmesini sağlamak amacıyla kentin dört bir yanında bulunan açık ve kapalı alanlarda konser etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Konser programlarını aynı zamanda ABB TV, Youtube Kanalı ve Sosyal Medya hesapları üzerinden canlı yayınlayacak olan Ankara Büyükşehir Belediyesinin ünlü sanatçıları Başkentlilerle buluşturacağı konser takvimi ise şöyle:

– 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 20.00: Erdal Beyazgül – Gençlik Parkı Büyük Sahne

– 25 Haziran 2022 Cumartesi günü 19.00: Ankara Kent Orkestrası – Eymir Mahallesi Şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkı Gölbaşı

– 30 Haziran 2022 Perşembe günü saat 20.00: Feryal Öney/ABB Gençlik Senfoni Orkestrası – Gençlik Parkı Büyük Sahne

– 3 Temmuz 2022 Pazar günü saat 18.00: Özcan Deniz – Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı

Hizmete açıldığı günden bugüne kadar Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği ve ailece keyifli zaman geçirdiği Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı’nda da ayrıca her ayın ilk pazar günü konserler düzenlenecek.

Popüler müzikten klasik konserlere kadar zengin repertuvara sahip birçok ünlü sanatçı ile müzik grubu yaz boyunca ABB’nin ev sahipliğinde açık ve kapalı alanlarda Başkent’te sahne alacak.

Erdal Beyazgül, Feryal Öney, Özcan Deniz ile başlayacak olan konserler; ABB TV, Youtube Kanalı ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden de canlı olarak yayınlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ