AOF

Ankara şehir turları iletişim Ankara kent gezisi telefon numarası

ADRES
Hipodrom Caddesi No: 5 Kat: 11 Yenimahalle Ankara 
FAKS
+90 (312) 507 15 58
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yerli ve yabancı konukların ağırlandığı gezilerimiz, ücretsiz olarak düzenlenmekte olup, gezi sorumlularımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kültürel Hizmetler Ankara Şehir Turları

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Gezisi Hakkında Bilgiler

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kent Gezilerinde, Ankara’nın tarihi, kültürel, manevi ve turistik değerleri ile Belediyemiz faaliyetleri tanıtılmaktadır.

Gerek kentimizde yaşayan gerekse kentimizi ziyaret eden yerli ve yabancı konukların ağırlandığı Gezilerimiz, ücretsiz olarak düzenlenmekte olup, gezi sorumlularımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Gezi programlarımız her ay uygulanan kentimizi tanıtmaya yönelik farklı programlar dışında, grupların talepleri doğrultusunda da oluşturulmaktadır.

Ankara Şehir Turları Ankara Kent Gezisi İletişim Bilgileri

Şehir Turlarımız için toplu veya bireysel talepler kabul edilmekte olup, grup başvuruları dilekçe yolu ile (Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Bankosuna ya da 507 15 58 nolu fax numarasından), bireysel başvurular ise mavi masa üzerinden (153) alınmaktadır.

2011 yılından beri yapılan kent gezilerinde hava şartlarının uygunluğuna göre özel olarak tasarlanmış üstü açık otobüsler kullanılmaktadır.

Geziler için detaylı bilgiye 507 37 61 nolu telefonlardan ulaşılabilinir.

Kent Gezilerimiz ile Başkentimizin tarihi, kültürel ve turistik değerleri ile Belediyemiz faaliyetlerini gerek kentimizde yaşayan ve gerekse kentimizi ziyaret eden yerli ve yabancı konuklara en iyi şekilde tanıtılmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ