AOF

ABB’den çocuklara yönelik ücretsiz İngilizce dil kursu eğitimi

ABB’den çocuklara yönelik ücretsiz İngilizce dil kursu eğitimi

Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ‘öğrenci dostu’ uygulamalarına hız kesmeden devam ediyor.

Çocuklara yönelik ücretsiz İngilizce dil kursları başladı

Eğitimde fırsat eşitliğini önceleyerek Başkentli çocukların yabancı dil eğitimi alması için harekete geçen Ankara Büyükşehir Belediyesi, Seda Yekeler Eğitim Vakfı (SEYEV) ile imzalanan iş birliği protokolü kapsamında 5 Aile Yaşam Merkezinde 19 Şubat 2022 tarihi itibarıyla çocuklara yönelik ücretsiz İngilizce dil eğitimine başlıyor.

Haftada 2 gün ücretsiz İngilizce kursu

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla, yeni bir uygulamaya daha imza atan Büyükşehir Belediyesi, Başkentli öğrencilerin yabancı dil öğrenmesi amacıyla Seda Yekeler Eğitim Vakfı (SEYEV) iş birliğinde 19 Şubat 2022 tarihi itibarıyla haftada 2 gün ücretsiz İngilizce eğitimi verecek.

Kayıt yaptırmak için son başvuru tarihi ne zaman?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile SEYEV Başkanı Seda Yekeler arasında imzalanan protokol kapsamında Başkentli öğrencilere 3 ay süreyle ücretsiz İngilizce dil edinimi sağlanacak.

Başkentli çocukların yoğun ilgi gösterdiği kursa kayıt yaptırmak isteyenler, 15 Şubat 2022 tarihine kadar başvurularını Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı Esertepe, Osmanlı, Elvankent, Sincan ve Kahramankazan Aile Yaşam Merkezlerine yapabilecek.

Haftada 2 gün ücretsiz İngilizce kursu

7-14 yaş aralığındaki çocukların farklı metotlarla İngilizce öğreneceği dersler, 19 Şubat 2022 itibarıyla Büyükşehir Belediyesi uzman eğitmenleri ve SEYEV gönüllüleri tarafından hafta sonları (Cumartesi – Pazar) gerçekleştirilecek.

Başvuruların devam ettiği kurs için detaylı bilgi şu telefon numaralarından alınabilecek:

Aile Yaşam Merkezleri İletişim Telefonu:

– Esertepe AYM: 0312 507 35 99

– Elvankent AYM: 0312 260 44 11

– Osmanlı AYM: 0312 507 37 30

– Sincan AYM: 0312 273 97 90

– Kahramankazan AYM: 0312 507 39 61

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ